Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 10 - Jul 15
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
CA-MI NEW ASKIR 30 UitzuigapparaatDe gebruiksaanwijzing is niet in het Nederlands beschikbaar, dus in Nederland is dit product alleen geschikt voor professioneel gebruik. Belangrijkste eigenschappen van het CA MI NEW ASKIR 30 Uitzuigapparaat: Krachtige motor voor intensief en continu gebruik Breed inzetbaar bij volwassenen en kinderen Hyginisch ontwerp met autoclaafbare accessoires en antibacterieel filter Gebruiksvriendelijk dankzij eenvoudige drukregeling en ergonomische handgreep
De gebruiksaanwijzing is niet in het Nederlands beschikbaar, dus in Nederland is dit product alleen geschikt voor professioneel gebruik.
Belangrijkste eigenschappen van het CA-MI NEW ASKIR 30 Uitzuigapparaat:
- Krachtige motor voor intensief en continu gebruik
- Breed inzetbaar bij volwassenen en kinderen
- Hygiënisch ontwerp met autoclaafbare accessoires en antibacterieel filter
- Gebruiksvriendelijk dankzij eenvoudige drukregeling en ergonomische handgreep
- Stabiel, veilig en duurzaam voor dagelijks professioneel gebruik
Voor wie is het CA-MI NEW ASKIR 30 Uitzuigapparaat geschikt?
Voor zorgprofessionals in ziekenhuizen, klinieken en de thuiszorg die een krachtig, betrouwbaar en continu inzetbaar apparaat nodig hebben voor nasale, orale en endotracheale uitzuiging bij volwassenen en kinderen.
Betrouwbare en gemakkelijk instelbare zuigkracht
Het CA-MI NEW ASKIR 30 uitzuigapparaat is uitgerust met een krachtige motor die non-stop gebruikt kan worden. Met de draaiknop stelt u de gewenste zuigdruk nauwkeurig in, zodat u altijd volledige controle houdt tijdens de behandeling. Het apparaat werkt op netstroom en is ontworpen voor professioneel, intensief gebruik.
Ontworpen met oog voor hygiëne en veiligheid
Binnen professionele zorgomgevingen en in de thuiszorg is hygiëne essentieel. Daarom worden de meegeleverde accessoires geleverd in autoclaafbare uitvoering en is het CA-MI NEW ASKIR 30 uitzuigapparaat standaard voorzien van een antibacterieel en hydrofoob filter. De opvangpot is uitgerust met een overloopklep, wat extra veiligheid biedt tijdens het uitzuigen en het risico op contaminatie vermindert. Zo werkt u verantwoord en volgens hoge hygiënische standaarden.
Praktisch in gebruik, elke dag opnieuw
Het CA-MI NEW ASKIR 30 uitzuigapparaat is vervaardigd uit duurzame en hoogwaardige materialen, waardoor het bestand is tegen dagelijks intensief gebruik. Dankzij de ergonomische handgreep is het apparaat eenvoudig te verplaatsen, terwijl de anti slip voetjes zorgen voor een stabiele positie tijdens gebruik. Na de behandeling hangt u de patiëntslang overzichtelijk op aan de geïntegreerde slanghouder. Alle benodigde accessoires zijn standaard meegeleverd: opvangpot, slangen, uitzuigkatheter, filter en netstroom kabel.
Wat wordt meegeleverd?
- CA-MI NEW ASKIR 30 uitzuigapparaat
- Opvangpot 1000 ml
- Patiëntslang
- Verbindingsslang (2x)
- Uitzuigkatheter (Charrière 20)
- Filter
- Koppelstuk
- Netstroom kabel
- Gebruiksaanwijzing (meertalig, maar niet in het Nederlands)
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy