
Shipping Estimate
USA
- USA
- CAN
- USA
- CAN
Ships within 48 hours · Estimated delivery Jul 8 - Jul 13
For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15
Description
Dexter Waterpas N2 - Magnetisch - 100cmDe Dexter N2 waterpas 100 cm is jouw betrouwbare meetgereedschap voor elke klus waarbij je nauwkeurig meten en perfect waterpas stellen belangrijk vindt. Met drie libellen (180, 90 en 45) is deze waterpas ideaal voor het uitlijnen van meubels, gipsplaatrails en andere professionele toepassingen. Algemene beschrijving Deze rechte waterpas van Dexter is gemaakt van stevig aluminium, waardoor hij licht, duurzaam en geschikt is voor intensief gebruik. De
De Dexter N2 waterpas 100 cm is jouw betrouwbare meetgereedschap voor elke klus waarbij je nauwkeurig meten en perfect waterpas stellen belangrijk vindt. Met drie libellen (180°, 90° en 45°) is deze waterpas ideaal voor het uitlijnen van meubels, gipsplaatrails en andere professionele toepassingen.
Algemene beschrijvingDeze rechte waterpas van Dexter is gemaakt van stevig aluminium, waardoor hij licht, duurzaam en geschikt is voor intensief gebruik. De schokabsorberende eindkappen beschermen de waterpas bij vallen of stoten, ook in wat ruigere werkomgevingen. Dankzij de ingebouwde magneten kun je de waterpas handsfree gebruiken op metalen oppervlakken, ideaal als je beide handen nodig hebt voor de klus. Ergonomische handgrepen zorgen voor een comfortabele grip, zelfs bij langdurig gebruik. De schaalverdeling in centimeters en de gradaties voor een hellingspercentage van 0 tot 3% helpen je om heel precies te werken.
De belangrijkste specificaties- Type: rechte waterpas
- Lengte: 100 cm
- Aantal libellen: 3 (180°, 90° en 45°)
- Materiaal: aluminium
- Magnetisch: Ja, voor handsfree gebruik op metaal
- Schaalverdeling: centimeters met hellingsindicatie 0–3%
- Kleur: blauw
Afmetingen waterpas: 100 x 3 x 6 cm (L x B x H). De meetlengte is 100 cm, ideaal voor de meeste binnen- en buitenklussen.
FunctiesSchokbestendige eindkappen, ergonomische handgrepen en magnetische zijde maken deze waterpas extra gebruiksvriendelijk en professioneel inzetbaar.
Onderhoud & duurzaamheidHoud de waterpas droog en veeg vuil of gipsstof na gebruik weg met een zachte doek om de libellen en magneten in topconditie te houden. Bewaar hem vlak om blijvende nauwkeurigheid te garanderen.
In de verpakking1x Dexter N2 waterpas 100 cm
Afmetingen van de verpakkingAfmetingen buitenverpakking: 102 x 27,5 x 15,5 cm (L x B x H).
Met de Dexter N2 waterpas 100 cm werk je snel, comfortabel en altijd nauwkeurig, zodat elke klus er strak en professioneel uitziet.
Shipping Notes
- Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
- Except Preorder products are shipped in 48 hours.
- Delivery to the USA:
- Standard Shipping : 3-10 business days
- If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
- We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
- Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
- To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
- Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy